Advert
Advert

Hüseyin Güngör'den Teşekkür

AK Parti Mucur İlçe Başkanı Hüseyin Güngör, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla Kırşehir'de gerçekleştirilen mitingi değerlendirdi.

Hüseyin Güngör'den Teşekkür
Hüseyin Güngör'den Teşekkür Admin

        AK Parti Mucur İlçe Başkanı Hüseyin Güngör: "Mucurlular, Başbakanımızı coşku ile karşıladı:"
        Başkan Güngör, yaptığı açıklamada, "AK kadroların hep bir arada dünyaya mesaj verdiği bu büyük buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 
Kadınlarıyla ve gençleriyle tüm Mucurluları tebrik ediyorum" dedi.
       Başkan Güngör, Kırşehir'in Türk siyasetinin şekillenmesi açısından taşıdığı öneme her fırsatta vurgu yaptığını hatırlatarak, "Cumartesi günü Kırşehir'de gerçekleştirilen miting, esasen 16 Nisan'da verilecek Evet oyları ile şekillenecek tablonun bir özetidir. Mucurlular, eski karanlık dönemlerine yeniden sürüklenmek istenen Türkiye'nin önünde yepyeni bir ak meşale daha yakmıştır. Ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun" dedi.
        İlçe Başkanı Hüseyin Güngör, aralarında muhalefet partilerin de bulunduğu bir takım kesimlerin, AK Parti sayesinde Türkiye'nin kavuştuğu huzur ve istikrar ortamını bozmaya yönelik her türlü yapay yola ve yönteme başvurduklarının altını çizdi. Başkan Güngör, açıklamasında, "Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'ın katılımıyla Kırşehir'de gerçekleştirdiğimiz miting, milletimizin, huzur ve istikrarına kasteden cephelere ve çevrelere karşı yine tek vücut halinde durulacağını göstermiştir. Mucurlular, şehrin dört bir yanından Cacabey Meydanı'na aslında miting için değil, istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir Türkiye ve Kırşehir için koşmuştur" diye konuştu.
        Güngör AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım'a Kırşehir'de gösterilen ilgi ve on binlerle ifade edilen miting coşkusundan dolayı Mucurlu hemşerilerime şükran borçlu olduğunu ifade ederek, "AK kadroların hep bir arada dünyaya mesaj verdiği bu büyük buluşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kadınlarıyla, erkeği ile yaşlısıyla genciyle tüm Mucurlu hemşerilerime teşekkür ediyorum" dedi.

mucur mucur haberimucur haberleri kırşehir mucur haber hüseyin güngör ak parti ak parti mucur binalı yıldırım
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi