Advert
Advert

Hemşerimiz Hacı Turan İlçemize Desteklerine Devam Ediyor

Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcı hemşerimiz Hacı Turan İlçemizde ziyaretlerde bulundu.

Hemşerimiz Hacı Turan İlçemize Desteklerine Devam Ediyor
Hemşerimiz Hacı Turan İlçemize Desteklerine Devam Ediyor Admin

İlk olarak İlçemiz okullarından Cumhuriyet İlkokulunda yapılacak olan halı saha yerini gezdi. İlçemize her fırsatta desteklerini esirgemeyen Turan, hızlı şekilde yapılması için gerekli girişimleri yapacağını bildirdi. İlçemize yapılan yatırımları her zaman takip ettiğini ve elinden gelen desteği 
Verdiği bildiren Turan, Cumhuriyet okulu ziyaretinden sonra ilçemiz Kızıldağyeniyapan köyüne yapılacak Halı saha yerini incelemeye gitti.
    Burada yaptığı açıklama şunlara değindi; “ İlçemiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İlçemize yapılacak olan yatırımları bizzat takıp ediyorum. 
    Cumhuriyet İlkokuluna yapılması planlanan halı saha çok yerinde bir karar olarak görüyorum. Çocuklarımız hem okul zamanında hem de okul sonrasında vakit geçirebilecekleri bir alan olması çok yerinde bir karar. Bizde burada bize düşen neyse yapmaya hazırız. Kızıldağyeniyapanda bulunan okulumuz içinde aynı düşünceler içindeyim. Çocuklarımızın spor alışkanlığı çok önemli bunun içinde bizlerde gereken her şeyi yapmaya hazırız” dedi. 
Önümüzde ki dönemlerde yatırımların devam edeceği belirten Turan, iki okulumuza da yapılacak olan halı sahalar için hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu.

mucur mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi kırşehir mucur haber hacı turan cumhuriyet ilkokulu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi