Advert
Advert

MUGİAD Şehitler İçin Mevlid Okuttu

Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen şehitleri anma ve mevlit programı bin kişinin katılımı ile gerçekleşti

MUGİAD Şehitler İçin Mevlid Okuttu
MUGİAD Şehitler İçin Mevlid Okuttu Admin

   Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen şehitleri anma ve mevlit programı bin kişinin katılımı ile gerçekleşti.
   Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen şehitleri anma ve mevlit programı bin kişinin katılımı ile gerçekleşti. Programa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da katıldı.
   Açılış konuşmasını MUGİAD Başkanı Barış ataköy escort Karakaya yaptı. Karakaya;" Bugün burada birlik ve beraberlik yemeği için bir araya geldik. İçinde bulunduğumuz bu zor günlermizde biz derneğimiz oalrak bu organizasyonu yapmak istedik. Bu yemekte emeği geçenlere ve katılan herkese teşekkür ederim" dedi.
   Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin ,”Gün birlik ve beraberlik günüdür.Terörün üstesinden gelene kadar savaşacağız.Hakkari'de hakkın rahmetine kavuşan 8 şehidimize Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum.” dedi.
   Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği başkanı Barış Karakaya ile yönetim kurulunun organize ettiği ve teröre karşı birliktelik mesajının verildiği programda konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, "Bütün şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Bugünkü programı hazırlayanlara da teşekkür ediyorum. Bayrağımız inmeyecek, ezanımız dinmeyecek. Yukarıda Allah, önümüzde Kabe ve arkamızda Türk milleti oldukça hiçbir zaman diz çökmeyiz. Yeter ki birlikte olalım ve hak mücadelesini verelim." diye konuştu.
   Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, "Böyle zor bir hassas bir dönemde bizleri bir araya getirdiler. Zor bir dönemden geçiyoruz. Türkiye bir ateş çemberini,n içerisinden geçirilmeye çalışılıyor. Yedi düvelde bir araya gelse biz onların üstesinden geleceğiz. Yeter biz birlikte olalım onların üstesinden geleceğiz. Korunacak, namus ve şerefiniz varsa tarih boyunca bizlerin hep şehitleri oldu yine olacak ama kutlu davamız nihayete ulaşacak." dedi.
   Vali Necati Şentürk de konuşmasında devletin terörün her türlüsünün üstünden geleceğini ifade etti.
   Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, mevlitin ardından ilçe jandarma komutanlığını ziyaret ederek, yanındaki heyetle birlikte ilçeden ayrıldı.

mucur haberleri mucur mucur haber mucur gazetesi kırşehir mucur haber MUGİAD mucur genç iş adamları yalçın topçu necati şentürk
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi