Advert
Advert

İlçemizde Ağaç Kampanyası Başladı

İlçemiz genelinde ağaç dikme kampanyasına Kaymakam Muhammet Önder'den tam destek

İlçemizde Ağaç Kampanyası Başladı
İlçemizde Ağaç Kampanyası Başladı Admin

Kaymakamlık ve Kırşehir Orman İşletme Müdürlüğünce, İlçemizde ağaçlandırma seferberliği başlatıldı porno izle Geçtiğimiz hafta sonu Orman İşletme Müdürlüğünden ilçemize 15 bin ağaç gönderildi. Gelen ağaçları Kaymakamlık talep eden köy muhtarlarına göndererek, köylerde ağaç dikimine destek oldu. 
   İlçemize gönderilen Çam, Dış budak ve Akasya ağaçlarına köy muhtarlarından talep edilene gönderilerek toprakla buluşması sağlandı. İlçemiz Kaymakamı Muhammet Önder köylere gönderilen ağaçların heba edilmemesi ve dikilmesi için köylere ziyarette bulundu. İlçemize bağlı Obruk köyüne giden Önder, orada köy halkının ağaçları diktiğini gördü ve kendiside kollarını sıvayarak işe koyuldu. Köy halkı ile birlikte Obruk köyüne ağaçlar diken Önder, tüm köy muhtarlarına seslenerek;" İlk olarak bizden ağaç talep eden köylerimize ağaçlarımızı gönderdik. Talepte bulunmayan köy muhtarları da bizden talep ettikleri zaman onların köylerini de ağaç göndereceğiz. İlçede güzel bir kampanya başlattığımızı düşünüyorum. Ağaç sevgisini yediden yetmişe aşılamamız gerekiyor. Tüm köy muhtarlarımızda bizleri destekleyerek ağaçlarını dikiyorlar. Bugün Obruk köyünde ağaç diktik vatandaşlarımızla. Yarın bir başka köyde ağaçlandırma yapacağız. Ama eminim ki bizden talep eden köy muhtarlarımız ağaçlarını heba etmeden dikeceklerdir. İlçemiz ve köylerinin kampanyamıza destek olmalarını istiyorum. Umarım bu kampanya ile ağaçlandırılmamış hiç bir yer kalmaz" dedi.

mucur mucur haber mucur haberleri kırşehir mucur haber mucur gazetesi muhammet önder mucur ağaç kampanyası mucur köyleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi