Advert
Advert

Kaman’da İnternet'te Tanıştığı Genç Kıza Cinsel İstismar !

Kırşehir Kaman ilçesinde sosyal medyadan tanıştığı genç kıza cinsel istismarda bulunan 5 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaman’da İnternet'te Tanıştığı Genç Kıza Cinsel İstismar !
Kaman’da İnternet'te Tanıştığı Genç Kıza Cinsel İstismar ! Admin

   Alınan bilgiye göre, Kaman ilçesinden F.Ö. Ankara Çankaya’da yaşayan kız öğrenci H.A. ile sosyal medya üzerinden tanıştı. Bir süre sonra arkadaşlıklarını ilerleten zanlı, genç kızı Kaman ilçesine davet etti. İddiaya göre, Kaman ilçesinde H.A. ile parkta buluşan zanlı, genç kızı kandırarak ilçe merkezinde terk edilmiş bir binaya götürüp 4 erkek arkadaşıyla birlikte cinsel istismarda bulundu.

   Genç kızın zanlıların elinden kurtulup ilçe polis merkezine sığınması üzerine zanlılar Ö.Y., H.K., F.Ö., T.K. ve E.Y. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. İlçe polis merkezinde haklarında yapılan işlemler sonrası 5 zanlı çıkarıldıkları mahkemece, ‘kişi hürriyetini yoksun kılma, hile ile alıp götürme ve toplu tecavüz’ iddiasıyla tutuklanarak Kırşehir E-Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

   Sosyal medya üzerinden yaşanan cinsel istismar konularına değinen yetkililer, “Gençlerin ve çocukların sosyal medya aracığıyla iletişim kurmaları güzel. Ancak sosyal medyada iletişim kurduğunuz kişilere de dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin, yüz yüze görmediği, tanımadığı ve kendi yaşlarının üstünde olan kişilerle görüşmesi tehlikeli. Kötü niyetli kişiler kendilerini çok farklı tanıtarak çocukları kandırabiliyor. Bu yüzden, sonucun üzücü olmaması için anne ve babalar internet kullanımı kontrol altında tutmalı” uyarısında bulundu.

mucur mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi kırşehir mucur haber kaman kaman haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi