Advert
Advert

Aydın Altınok; “Çiftçilerimiz En İyi Hizmeti Hak Ediyor”

Mucur Ziraat Odası Yeni Yerini satın alarak çiftçilere çok daha iyi hizmet vermeyi planlıyor.

Aydın Altınok; “Çiftçilerimiz En İyi Hizmeti Hak Ediyor”
Aydın Altınok; “Çiftçilerimiz En İyi Hizmeti Hak Ediyor” Admin

   Yaklaşık bir yıl önce görevi devralan Mucur Ziraat Odası Yönetim Kurulu, halka hizmet etmek amacıyla yenilikler yapmak için kolları sıvadılar. Hizmet alanlarının darlığı nedeniyle  çözümü yeni bina satın alarak gidermek isteyen Başkan ve yönetim çalışmalarına hız verdiler.
   Daha önce Hürriyet Okulunun yanındaki Şevket Çetin Etüt Merkezi'nin bulunduğu binayı satın alarak, tamir ve onarımla daha güzel kullanım alanı hedefleniyor .Bu yeni binalarında satış reyonlarının, toplantı salonunun, idari odalarının yanında misafirlerin kalabileceği odalarında döşenerek ,çiftçilerin sıkıntılarını gidermeyi  hedeflediklerini dile getiren Mucur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Aydın ALTINOK ; şu açıklamalarda bulundu;
   " Mucur Ziraat Odası Yönetim Kurulu olarak,halkımıza, çiftçimize gerekli yardım ve kolaylıkları her zaman sunmaya hazırız. Satın aldığımız 450 metre karelik yerde ziraatçının yararlanabileceği ilaçların, alet ve makinelerin  satıldığı market, seminer verilecek salonumuz,idari odalarımız ve misafirhanemiz bulunacaktır.Çiftçimizin rahatça faydalanabileceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir müessese haline getirme çabalarımız sürecektir.
   Baharda yeni yerimiz hazır hale  gelecektir.Çiftçilerimizin bizlere destek olacaklarına,hizmetlerin yürütülmesinde birlikte hareket edeceğimize inanıyorum. Bizim çiftçimiz her şeyin en güzeline layıktır. Çiftçimize, halkımıza hizmet etmekte bizlerin görevidir.
    Ziraat Odamızın hizmetler sunmasında her türlü fedakarlıklarda bulunan ,yardımlarını esirgemeyen yönetim kurulu üyelerimize ve daire personeline ayrıca teşekkürlerimi sunarım" dedi.

mucur mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi kırşehir kırşehir mucur haber mucur ziraat odası aydın altınok
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi