Advert
Advert

Sinan Yağmur Mucur'lularla Buluştu

İlçemizin evladı olan Yazar Sinan Yağmur ilçemiz Halk Eğitim Merkezinde "Aşkın Göz Yaşları- Tebrizli Şems " konulu söyleşi konferansı ve imza günü yaparak hemşerileri ile buluştu. S

Sinan Yağmur Mucur'lularla Buluştu
Sinan Yağmur Mucur'lularla Buluştu Admin

   İlçemizin evladı olan Yazar Sinan Yağmur ilçemiz Halk Eğitim Merkezinde "Aşkın Göz Yaşları- Tebrizli Şems " konulu söyleşi konferansı ve imza günü yaparak hemşerileri ile buluştu. Son beş yılın en çok satan  yazarı olan hemşerimiz Sinan Yağmur, perşembe günü Mucur Halk Eğitim Merkezinin organize ettiği "Aşkın Göz Yaşları- Tebrizli Şems " konulu konferans ve söyleyişi programında Mucurlularla buluştu. Perşembe günü ilk olarak öğrencilerle buluşan Sinan Yağmur, akşam 18:00'de tüm Mucur halkı ile buluştu.  Mevlana ile Şems arasındaki bağı anlatan Aşkın Gözyaşları - Tebrizli Şems son zamanlarda okuyabileceğiniz en güzel Mevlana kitaplarından biri.
   Kitabın arka kapak yazısını okuduğunuz andan itibaren zaten kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Gerek Şems hakkında gerekse Mevlana hakkında çok güzel bilgiler sunan ve Allah sevgisine ve aşka farklı bir göz ile bakmanıza neden olan bu kitabı okuduktan sonra gözyaşlarınızı tutmanız da oldukça zorlaşıyor.
   Yoğun ilginin yaşandığı programların sonunda ise Sinan Yağmur imza dağıttı. Programa Kaymakam Muhammet Önder, Garnizon Komutanı Metin Kütük, ilçe Emniyet Müdürü Arif Gürcan, Daire amirleri ve vatandaşlarımız katıldı. 

mucur mucur haber mucur haberleri kırşehir mucur haber sinan yağmur mucur halk eğitim merkezi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi