Advert
Advert

Mucur Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye başkanı Ali Şahin 2014 seçimlerinden bu tarafa hizmetlerin artarak devam ediyor

Mucur Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor
Mucur Belediyesi Çalışmalarına Devam Ediyor Admin

Mucur’un temel sorunları arasında yer alan çarşı içi cadde ve sokaklarına el atan Başkan Şahin, ilçeye yeni bir çehre kazandırmak amaçlı çalışmaların artacağından belirtti. 
   Çarşı içi sıkışıklığını gidermek amaçlı yapılan çalışmalarda sıkışık olan trafiği rahatlatmak amacı ile ana caddeye paralel olan Alaybey Sokak ve Cemil Attar sokaklarının yol ve kaldırım çalışmalarını tamamlayarak tek cadde üzerine binen trafiği dağıtarak sürücülerin daha rahatlamasına vesile oldu. Çalışmalar kapsamında içler acısı olan hastane yolunu da tamamlayan Başkan Şahin, hastane güzergahının yol kaldırım ve drenaj kanallarını tamamlandı. Diğer yandan Karşıyaka Mahallesinde eksik kalan bir kaç sokağında tamamlanmasında son aşamaya gelindiğini öğrenildi. Mucurun giriş ve çıkışlarının da bakım onarımlarının yapıldığını orta refüjlerin yenilenerek daha yeşil bir Mucur adına layık, sulama sistemleri ve ışıklandırma sistemleri ile yenilendiğini belirtti.
    Mucurumuzun daha güzel daha donanımlı çalışmalara ilerleyen günlerde de devam edileceğini açıklayan Şahin daha bir çok projenin de önümüzde ki yılda devam edeceğini bildirdi.

mucur mucur haber mucur haberleri kırşehir haberleri mucur belediyesi ali şahin kırşehir mucur haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi