Advert
Advert

Serdar Güneş;

Karacakurtlar İlçemizde bir ilke imza attı. Karacakurt Derneği Anaokullara ve Kreşlere Türk Bayrağı ve Balon dağıttı.

Serdar Güneş;
Serdar Güneş; Admin

   Karacakurt Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  ilçemiz genelindeki Ana Okul ve Kreşlerde eğitim öğretim gören öğrencilerimize Bayrak ve balon dağıttı.

Konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan Dernek Başkanı Serdar Güneş;

   "Okulların açılması ile beraber geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Karacakurt Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma  derneği olarak  birer hediye vermeyi düşündük ve çocuklarımıza verilecek en güzel  hediyenin Türk Bayrağı olacağına karar verdik. İlk defa okula gidecek çocuklarımızın okullarda alacakları ilk hediye Türk bayrağı olsun ki Bayrak sevgisini  okula adım attıkları ilk günlerde verelim istedik. Türk Bayraklarımızı Kırşehir'de yaşayan Abdullah Eflatun bey temin etti. Bayrakların yanında çocuklarımıza hediye olarak verdiğimiz  balonları da  Karacalı köyünde kurulu bulunan Karyağdı Doğal Yumurta Çiftliği sahibi Ertuğrul Dönmez bey temin ettiler Abdullah Eflatun Beye ve Ertuğrul Dönmez beye teşekkür ederiz.

     Bu konuda bizlere destek veren Mucur Kaymakamı Muhammet Önder'e,  Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin Beye, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Akbülbül'e, Mutlu Temiz, Zeynep Tuncay, Hacı Ömer Sayın, Kızıldağ ilk okulu Müdürlerine, Öğretmenleri-mize ve çalışanlara son olarak ta  Minik Öğrencilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizler Karacakurt Köyleri Derneği olarak Mucurumuz için çalışmalara devam edeceğiz" dedi.

mucur mucur haber mucur haberleri mucur son dakika karacakurt derneği serdar güneş
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi