Advert
Advert

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar

İlçemiz sanayi sitesine söz verildiği gibi, parke taşlar yapılmaya dün başladı.

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar
Onlar Konuşur Ak Parti Yapar Admin

   Ak Parti Milletvekili adayı Hacı Turan geçtiğimiz günlerde Sanayi sitesinde, sanayi esnafı ile kahvaltıda buluşmuştu. Kısa bir konuşmanın ardından sanayi esnafının sorunları dinlemişti.

   İlçemiz sanayi esnafı Ak Parti Milletvekili Adayına; " Sanayinin yollarının yapılması için herkes sözler verdi ama kimse bu sözü yerine getirmedi. Bizler sanayi esnafı olarak sizden istiyoruz. Yazın tozdan, dumandan bunaldık, kışında çamurdan bıktık. Sizden isteğimiz budur vekilim" demişlerdi. 

   Ak Parti Milletvekili Hemşehrimiz Hacı Turan'da sanayi esnafına söz vermiş, “en kısa zamanda sizlere söz yolları parke taş ile döşeyeceğiz” demişti. İşte o sözü dün itibari ile Hacı Turan yerine getirdi ve sanayi sitesine parke taş döşenmeye başlandı. Yaklaşık 5000 bin metre karelik bir alanı parke taş kapatılacak.

   Yıllardır esnaf yollardan çok sıkıntı çekmişti. Neredeyse her dönem söz verilmişti. Seçimden sonra yaparız ederizle yıllardır sanayi esnafı bekletilmişti. Yapılmayı bekleyen sanayi yolunu Ak Parti Milletvekili Adayı Hemşehrimiz  Hacı Turan tarafından yapılmış oldu.

   Bir açıklama yapan Turan şunlara değindi; “ Biz söz verdimi yerine getiririz. Kimsenin şüphesi olmasın ki adaylığım döneminde ne söz verdiysem birer birer yerine getirecem. İlk olarak sanayi esnafı-mızın bizden istemiş olduğu yolu yaptırıyo-ruz. Geçen günlerde de TOKİ’den geldiler ve binaları yapacakları araziyi kontrol ettiler. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın TOKİ’de ilçemize gelecek. Onlar konuşur, biz yaparız, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.     

İlçemize ve esnafımıza hayırlı uğurlu olsun diliyoruz.

mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi ak parti hacı turan ak parti adayı mucur
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen ve Yönetici Yetiştirme Politikaları Konferansı Düzenlendi
Öğretmen ve Yönetici Yetiştirme Politikaları Konferansı Düzenlendi
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı