Advert
Advert

Vali Necati Şentürk Dün İlçemizde Mesai Yaptı

Vali Şentürk, dün öğle vaktinde ilçemizde mesai yaptı ve Halk Eğitim Müdürlüğünde sertifika verdi, Mutlu Temiz Anaokulunun kurdelesini keserek hayırlı olsun dedi.

Vali Necati Şentürk Dün  İlçemizde Mesai Yaptı
Vali Necati Şentürk Dün  İlçemizde Mesai Yaptı Admin

   Dün öğle saatlerin ilçemizi ziyaret eden Vali Şentürk, ilk olarak Şanal Et Mangalda öğle yemeğini yedi. Yemeğin ardından Hicret Camii'nde öğle namazını kıldıktan sonra Halk Eğitim Merkezinde Sertifika törenine katıldı. Salona geçmeden önce Halk Eğitim Merkezinde Hayatı Aktürk’ün eseri olan şark köşesinde çayını içti ve mutluluğunu dile getirdi.

    Açılış konuşmasını Halk Eğitim Müdürü Hayati Aktürk yaptı.

Aktürk; “ Başta Sayın Valimiz Necati Şentürk’e, İlçe Kaymakamımız sayın Arif Yalçın’a, İşkur Müdürümüze bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim. Bugün burda bir emeğin karşılığını almak ve vermek için bulunuyoruz. Öğrencilerimiz kurslarımızı bitirdiler ve bugün sertifikalarını alacaklar. Iş kurmak, meslek sahibi olmak çok güzel ve özel bir durum. Bugün burda ki öğrencilerimiz bu güzelliği hakettiler. Katılımınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

   Sertifika töreninde, sertifika almaya hak eden öğrencilere sertifikasını verdi ve İlçemize hayır severler tarafından yaptırılan Mutlu Temiz Anaokulu'nun açılışını yaptı. 

   Açılışın ardından ilçemize yapılacak en büyük Cami'nin yapılacağı yere giderek brifing aldı ve ilçemizden ayrıldı.

   Vali Şentürk'e Mucur Kaymakamımız Arif Yalçın, İl Emniyet Müdürü, İlçe Müftümüz, İl basın müdürü ve ilçemiz kurum müdürleri eşlik etti. 

mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi vali şentürk necati şentürk kırşehir valisi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi