Advert
Advert

Rektör Karakaya, Mucur MYO'de toplantı yaptı

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Mucur Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları ile bir araya geldi.

Rektör Karakaya, Mucur  MYO'de toplantı yaptı
Rektör Karakaya, Mucur  MYO'de toplantı yaptı Admin

      Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, 25 Mayıs tarihinde Mucur Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti. Mucur Meslek Yüksekokulu ziyaretinde akademik ve idari personel ile bir araya gelen Rektör Karakaya, öğretim elemanları ile bilgi alışverişinde bulundu.

     Rektör Karakaya, görevi devraldıklarından itibaren amaçlarının Ahi Evran Üniversitesi ile Kırşehir'i bütünleştirmek olduğunu anlatarak eğitim-öğretim kalitesini hızlı bir şekilde yükselteceklerini söyledi. Rektör Karakaya, meslek yüksekokullarının öneminden bahsederek şöyle konuştu: “Türkiye'nin en büyük eksiklerinden biri teknik eleman eksikliğidir. Meslek Yüksekokullarından mezun olan öğrenciler mühendisler kadar değerlidir. Amaç öğrenci mezun edip diploma vermek değil, öğrenciye yeterlilik kazandırmaktır. Üzerimizdeki en büyük sorumluluk insan yetiştirmektir. Benim öğretim elemanlarından beklentim insan yetiştirmedeki gayretleridir. Bunu en iyi şekilde yapabilmeniz için sizlere de her türlü desteği vermeye hazırız.”

mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi ahi evran üniversitesi vatan karakaya mucur meslek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi