Advert
Advert

Mucur'lular Vekillerden Mucur İçin Proje Duymak İstiyor

Mucur'lu vatandaşlar Milletvekili seçimlerinde oy verecekleri kişiye partinin dışında ilçemize ne yapılacağına göre oy vereceklerini belirttiler. Bu güne kadar Mucur'a bir şeyin yapılmadığını bu günden sonrada proje ile gelmeyen hiç bir vekile oylarını vermek istemeklerini belirttiler.

Mucur'lular Vekillerden Mucur İçin Proje Duymak İstiyor
Mucur'lular Vekillerden Mucur İçin Proje Duymak İstiyor Admin

   Mucur'lu vatandaşlar Milletvekili seçimlerinde oy verecekleri kişiye partinin dışında ilçemize ne yapılacağına göre oy vereceklerini belirttiler. Bu güne kadar  Mucur'a bir şeyin yapılmadığını bu günden sonrada proje ile gelmeyen hiç bir vekile oylarını vermek istemeklerini belirttiler.

   İlerleyen günlerde seçim bürolarının açılması ile seçim atmosferine girecek olan ilçemizde bir kesim vatandaşlar ilçeyi kalkındıracak projeler bekliyor. Artık körü körüne oy vermeyeceklerini ilçemiz için kim proje yaptıysa onlara oy vereceklerini belirttiler.

   Konuşmalarında; " Biz Mucur'lu olarak artık ilçemizi ve geride gelen gençlerimizi düşünüyoruz. İlçemize gelecek vekil adaylarına şunu söylemek istiyoruz, bizim ilçemizi kalkındırmak gençlerimize iş imkanı sağlayacak bir projeleri varsa gelip oy istesinler. Geçmişte gördüğümüz olaylar ortada. Bir çok vekil kendi ilçelerini zenginleştirip güzelleştirirken, ilçemiz hep geriye gitti. Bugün baktığımızda elle tutulur bir gelişme sağlamış değiliz.

   Şunu biliyoruz ilçemizin oy potansiyeli yüksek ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Diğer vatandaşlarımıza da seslenmek istiyoruz ilçemiz için en güzel projeyi kim getiriyorsa oyumuzu ona göre kullanmalıyız.

 

   Artık isyan noktasında bir yerdeyiz Kırşehir merkez gelişti çok güzel oldu diğer ilçelere yapılanlarda ortada. Bizim ilçemizde ise hiç bir şey yok. Onun için oyumuzu bunlara göre kullanmak istiyoruz" dediler.

mucur gaber mucur haberleri mucur gazetesi mucurlular
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi