Advert
Advert

Mucur Anadolu Lisesi ve Mucur Şeyh Edebali Anadolu Lisesi'nde Proje Heyacanı

İlçemiz, Mucur Anadolu Lisesi ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesi'nde proje heyecanı başladı.

Mucur Anadolu Lisesi ve Mucur Şeyh Edebali Anadolu Lisesi'nde Proje Heyacanı
Mucur Anadolu Lisesi ve Mucur Şeyh Edebali Anadolu Lisesi'nde Proje Heyacanı Admin

   İlçemizde eğitim ve öğretimdeki kalitesini her geçen gün artırma yönünde çalışmalar hızla devam ederken, Mucur Anadolu Lisesi ve Şeyh Edebali Anadolu Lisesi'nin ortaklaşa hazırladığı'Matematik Günleri" projesi kapsamında, öğrencilere matematiğin zor olmadığı bilinci aşılanacak.

Milli Eğitim Müdürü Proje'ye Tam Destek Veriyor

   Mucur Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Tamer Güzel, hazırlanan proje ile Kırşehir genelinde tüm öğrencileri Mucur'a davet ettiklerini belirtti. Güzel, "Başta Vali Necati Şentürk'ün önderliğinde ve Milli Eğitim Müdürümüzün Osman Elmalı'nın bilgileri dahilinde'Matematik Günleri'projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

   Şeyh Edebali Anadolu Lisesi ile birlikte projemizin alt yapısını hazırladık ve 30 Mart 2015 - 03 Nisan 2015 tarihleri arasında Mucur'da gerçekleşecek olan Matematik Günleri'ne tüm Kırşehir halkını ve öğrencilerimizi davet ediyoruz. Projemizde ana hedef, öğrencilerimize Matematiği sevdirmek ve aslında zor olmadığını ispatlamaktır"dedi.

 

   Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, projenin takipçisi olduklarını kaydederek, Mucur Anadolu Lisesi'nde incelemelerde bulundu. Proje ekibine ve okul idaresine teşekkür eden Elmalı, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi mucur okulları
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mucur’da Nereyi Kazsanız Mağara Çıkıyor
Mucur’da Nereyi Kazsanız Mağara Çıkıyor
Mucur Kaymakamlığına İspir Kaymakamı Faruk Erdem Atandı
Mucur Kaymakamlığına İspir Kaymakamı Faruk Erdem Atandı