Advert
Advert

Hemşehrimiz Salih Turhan Kırşehir Anadolu Gençlik Derneğinin Açılışını Yaptı

Hemşehrimiz Salih Turhan Kırşehir Anadolu Gençlik Derneğinin Açılışını Yaptı
Hemşehrimiz Salih Turhan Kırşehir Anadolu Gençlik Derneğinin Açılışını Yaptı Admin

   Açılış Anadolu imam hatip lisesi öğrencisi Ahmet Ceylan’nın kur-an’ı kerim tilaveti ile yapıldı. Şube başkanı Mehmet Terzioğlu’nun selamlama konuşması ile devam etti; Terzioğlu konuşmasının ardından sözü Anadolu Gençlik Derneği (AGD) genel başkanı Hemşehrimiz Salih Turhan beye verdi;

   Turhan: "Ülke gençliğinin müthiş bir kaosa sürükleniyor. Dün ki haber sitelerin de en çok konuşulan şeylerden bir tanesi neydi 17 yaşındaki bir lise öğrencisi yine kendi sınıfından bir arkadaşını kız  arkadaşlığı meselesinden 10 kusur yerinden bıçakladı ve o genç canını teslim etti. geçtiğimiz aylar içerisinde mersinde Özgecan aslan kızımızın acısını hepimiz içimizde yaşadık ardından İzmir'de Fırat Çakıroğlu kardeşimiz katledildi ve yine kıymetli kardeşlerim geçtiğimiz haftalarda Kırıklareli üniversitemizde ramazan fırat kardeşimiz ev arkadaşları tarafından katledildi. Bu gün bunları niçin söylüyorum hüzne boğulalım diye değil bu gibi derneklere ne kadar ihtiyaç duyulduğunun ispatı için söylüyorum. Anadolu Gençlik Derneğimizin çalışmalarında geçmişe sahip çıkmak var, inancına sahip çıkmak var, önderi rehberi efendimizi (sav) kabullenmek var. İnancının yeryüzüne hakim kılınması noktasında bir gayreti var. İnşallah bu binamız Kırşehirli gençlerimizin ahlaklı bir şekilde yetişmesine vesile olur" dedi.

 

   Açılışa genel başkan baş danışmanı Mehmet Ali Korkmaz, genel başkan yardımcıları, Kırşehir Saadet Partisi (Sp) İl Başkanı Ali Köksal, Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Adem Söğüt, Kayseri AGD Şube Başkanı Vacit Kip Kayseri Sp İl Başkanı Mahmut Arıkan,  Kırşehir alperen ocakları Kırşehir iş adamları derneği katıldılar.

mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi mucur hemşerimiz salih turhan agm
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi
AK Parti Kırşehir İl Kadın Kollarında Meryem Düğer İle Devam Edildi