Advert
Advert

Mucur Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok Teşekkür Yemeği Verdi

Mucur Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok, delegelerle, mahalle ve köy muhtarlarına yemek verdi. Teşekkür, tanışma ve kaynaşma adı altında düzenlenen yemeğe çok sayıda muhtar katıldı. Yemeğin açılış konuşmasını Mucur Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok yaptı.

Mucur Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok Teşekkür Yemeği Verdi
Mucur Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok Teşekkür Yemeği Verdi Admin

   Mucur  Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok,  delegelerle, mahalle ve köy muhtarlarına yemek verdi. Teşekkür, tanışma ve kaynaşma adı altında düzenlenen yemeğe çok sayıda muhtar katıldı. Yemeğin açılış konuşmasını Mucur Ziraat Odası Başkanı Aydın Altınok  yaptı.

   Altınok konuşmasında;“Bugün burada muhtarlarımızla bir arada olmamızın amacı muhtarlarımızla tanışmak ve sıkıntılarını dinlemek onları tanımak ve delegelerimize teşekkür etmek. Zorlu bir seçim sürecini atlattık. Umarım bundan sonra her şey istediğimiz gibi gider ve ilçemize büyük katkılar veririz.

Başkanlık süresince oda olarak bir çok işler yapmak istiyoruz. Bir çok ürünümüzü odamızda piyasa değerinin altında satmayı düşünüyoruz. İlerleyen günlerde bu netleşecek ve sizleri ve çiftçimizi memnun edecektir.

Asıl hedefimizden biriside Mucur'a yakışır oda binası yapılması. Bunun için çalışmalarımız başladı ve en kısa zamanda bir yer bulup kendi yerimize taşınmak istiyoruz.

 

Bir diğer husus ise Çiftçilerin her türlü tarımsal girdilerinin ucuz maliyetle temin edilmesi. Bunun içinde elimizden gelen özveriyi vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi. 

mucur haber mucur haberleri mucur gazetesi mucur ziraat odası
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmen ve Yönetici Yetiştirme Politikaları Konferansı Düzenlendi
Öğretmen ve Yönetici Yetiştirme Politikaları Konferansı Düzenlendi
 Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı
Seyfe Gölü'nde Su Seviyesi Yağışlardan Sonra Arttı